Boże Narodzenie 2023

„…pozwólmy, by światło tego dnia rozprzestrzeniło się wszędzie: niech wejdzie do naszych serc, niech oświeci i ogrzeje nasze domy, niech wniesie spokój i nadzieję w nasze miasta, niech da światu pokój.(…).
Życzenia, które stają się pokorną, ufną modlitwą do Dzieciątka Jezus, aby Jego światło rozproszyło wszelkie ciemności waszego życia i aby was napełniło miłością i pokojem. Pan, który sprawił, że w Chrystusie rozbłysło Jego miłosierne oblicze, niech was napełni swoim szczęściem i uczyni was zwiastunami Jego dobroci.”
/Benedykt XVI/

Drodzy i Kochani Darczyńcy Przestrzeni Opatrzności!
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są okazją, by wyrazić wdzięczność i kolejny raz zapewnić o tym, że pamiętamy o Was wszystkich w codziennej modlitwie. Płynie ona wraz z przesuwanymi paciorkami różańca z ust naszych Podopiecznych, którzy z wielkim zaangażowaniem i często z dużym trudem wypowiadają każde Zdrowaś w Waszych intencjach. Jesteście Darem dla Domu Przestrzeni Opatrzności, Domu który powstaje dzięki dobroci tak wielu osób.

Życzymy Wam wielu łask Bożych i obfitości Błogosławieństwa od Nowonarodzonego. On, Który jest Pokojem, który jest samą Miłością, On który Zbawia świat i każdego z nas – Emmanuel – rządzi całym naszym światem i naszym teraz i dziś. W tak niespokojnych i trudnych czasach, życzymy tej wiary i pewności w Bożą Opatrzność nad naszym życiem i nad całym światem.
Wpatrzeni w Betlejemski Cud, ogarnięci Jego Potęgą Miłości, patrzmy z odwagą w nadchodzący Nowy Rok 2024 i uwielbiajmy Boga za każdą chwilę, którą nam daje by oddać Mu chwałę i napełniać się u źródła – Jego Miłością, ukrytą w Eucharystii.

Z modlitwą i wdzięcznością w imieniu całej społeczności naszego Domu
s. Honorata Klonowska

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności