Najbardziej pomaga ten, kto pomaga stale

Darczyńcy regularni – Sympatycy Przestrzeni Opatrzności

Dzięki Twojej pomocy spełniamy największe marzenie Chłopców – Przestrzeń Opatrzności, ich nowy Dom!

Dziękujemy, że chcesz razem z nami uczestniczyć w dziele budowy Przestrzeni Opatrzności. To właśnie dzięki takim osobom jak Ty, Chłopcy będą mieli zapewniony bezpieczny dom, w którym nadal, jak w wielkiej rodzinie będą przeżywać piękne chwile swojego życia – radości i troski.

Chłopcy już są chętni wprowadzać się do nowego domu. Czasem nas dopytują czy już mają się zacząć pakować. My jednak, chociaż pełne wiary i nadziei, jesteśmy dopiero na początku drogi, a cel wydaje się dość odległy.

Aktualnie trwa opracowywanie projektu budowlanego. Wiele czasu i troski pochłania nam załatwianie spraw administracyjnych. Dokładamy wszelkich starań, bo wiemy jak ważny jest początek. Wszystko trzeba dobrze zaplanować po to, aby w nowym domu Chłopcy mieli jak najlepiej. Bardzo tego potrzebują, gdyż i tak codzienne funkcjonowanie jest dla nich wyzwaniem. Musimy im ułatwić to co ułatwić możemy.

Dziękujemy, za to że razem z nami troszczysz się aby dla Chłopców powstał nowy Dom i aby nie musieli się martwić o swoją przyszłość – gdzie i z kim będą mieszkać. To właśnie dzięki Darczyńcom, którzy regularnie wpierają budowę nowego domu dla Chłopców może planować kolejne etapy prac. W przypadku tak dużej inwestycji wiele działań należy podejmować z dużym wyprzedzeniem. Dzięki Tobie i wielu innym Sympatykom „Przestrzeni Opatrzności” jesteśmy pewne, że będziemy miały możliwość pokrycia ich kosztów.

 

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY DOŁĄCZYĆ DO GRONA Sympatyków Przestrzeni Opatrzności?

  1. Wypełnij poniższy formularz – dzięki temu będziemy mogli na bieżąco informować Cię o kolejnych krokach ku celowi jakim jest powstanie Przestrzeni Opatrzności oraz o inicjatywach związanych z realizacją tego wyzwania. Będzie również informować Cię o tym co nam się udaje robić dzięki otrzymanym od Ciebie pieniądzom.

 2. Ustaw stałe zlecenie przelewu, w kwocie jaką uznasz za stosowną:

Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP w Skoczowie

ul. Mickiewicza 36, 43-430 Skoczów
63 8126 0007 0000 1531 2000 0010

Tytuł wpłaty: Darowizna – budowa Przestrzeni Opatrzności – Sympatyk

 

.

Serdecznie zapraszamy do poznania naszych Chłopców – najlepiej osobiście. Są niezwykli. Wszystkie drogi prowadzą do Skoczowa – czekamy jeszcze na Ciebie. Z radością pokażemy miejsce, gdzie w naszych marzeniach już stoi wybudowany nowy Dom.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności