BUDUJEMY 

PRZESTRZEŃ 

OPATRZNOŚCI

 

dom dla Chłopców
z niepełnosprawnością intelektualną
w Skoczowie

Dom

Jak będzie wyglądał? Czy będzie miał ogród? Jakie będą kolory jego ścian? Każdy kto marzy o swoim własnym domu zadaje sobie bardzo dużo pytań. Wyobraża sobie jego wygląd przed snem i często o nim rozmyśla. 

Nasi Chłopcy również często nas pytają o jego szczegóły. 

Bardzo się cieszymy, że mamy już wizualizację tego wymarzonego miejsca. Mamy nadzieję, że podoba się Wam nasza „Przestrzeń Opatrzności” tak samo jak naszym Chłopcom i nam wszystkim! 

Aktualnie  wraz z naszymi Chłopcami prosimy wszystkich o pomoc w realizacji dzieła #PrzestrzeńOpatrzności i wsparcie II etapu budowy Domu dla Chłopców, który obejmuje wykonanie kondygnacji piwnic. Powstanie tam duża jadalnia, pomieszczenia do wydawania posiłków, dodatkowe magazyny oraz garaż.

Zapewniamy o naszej modlitwie w intencjach wszystkich Darczyńców. Z nadzieją i wdzięcznością patrzymy w przyszłość. Chłopcy ze Skoczowa z utęsknieniem czekają na swój nowy dom.

II etap budowy! Zbieramy na pokrycie kosztów wykonania kondygnacji piwnic. 

Koszt 1 500 000 zł. Pomóż już dziś!

Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola poniższego formularza i klikniesz przycisk „Wpłać”. Następnie zostaniesz przeniesiony do płatności internetowych.Płatność obsługiwana przez Tpay. Regulamin darowizn.

  • Dzięki wspaniałym Darczyńcom udało się zebrać 1 010 186,35 z 2 800 000 zł na #IIIetap budowy. Dziękujemy! 36,08% 36,08%

Tradycyjny przelew

Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP w Skoczowie

ul. Mickiewicza 36, 43-430 Skoczów

Tytuł wpłaty:
Darowizna - budowa domu

 

Numer konta:

 

BS w Skoczowie
63 8126 0007 0000 1531 2000 0010

Dane do przelewu z zagranicy:
IBAN: PL 63 8126 0007 0000 1531 2000 0010
SWIFT (BIC): POLUPLPR

PayPal

Wpłaty PLN

Wpłaty USD

Wpłaty EUR

Wpłaty CZK

#Ikona

Kopia Ikony „Bł. Edmund Bojanowski – opiekun chorych, starszych i dzieci”. Ręcznie wykonana na drewnie metodą Decoupage 15×20.

Imprimatur: Kuria Diecezjalna w Tarnowie OW-2.2/65/21

Grześ jest prawdziwym artystą. Boguś uwielbia wyklejanki. Mateusz i Marek pięknie śpiewają. Każdy z nich z radością podzieli się swoim talentem - zapraszamy do licytowania ich twórczości.

#PłytaCegiełka

Ukazała się płyta z nagraniami pantomimicznych przedstawień Chłopców. Chłopcy włożyli w nie całe swoje serca. Zapraszamy do zamawiania! Zamawiając płytę wspierasz budowę #PrzestrzeńOpatrzności.

W ramach terapi zajęciowej, z pomocą opiekunów i wolontariuszy Chłopcy wykonują piękne gipsowe figurki bł. E. Bojanowskiego. W ten sposób rozpowszechniając kult swojego Patrona w roku 150 rocznicy jego śmierci i pomagają w budowie swojego domu!!!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności