Jeśli chcesz – możemy się modlić w Twoich intencjach

Modlitwa wdzięczności

 W Przestrzeni Opatrzności każdego dnia doświadczamy Bożej pomocy działającej przez serca Przyjaciół naszego domu w Skoczowie. 

Doświadczając tak wiele dobroci pragniemy modlić się w intencjach powierzanych nam przez naszych kochanych Darczyńców i wszystkich, którzy tej modlitwy potrzebują. 

Każda prośba o modlitwę nadesłana przez skrzynkę intencji zostanie zapisana w „Księdze intencji powierzanych Bogu w Przestrzeni Opatrzności”.

Raz w miesiącu w tych intencjach sprawowana jest w naszym domu Eucharystii podczas której wszyscy – Chłopcy i siostry – gorąco się modlimy.

Jeśli zatem chcesz abyśmy modlili się również w Twoich intencjach – wypełnij formularz. Zapewniamy, że będziemy prosić Pana Boga o potrzebne dla Ciebie łaski.  

.

II etap budowy! Zbieramy na pokrycie kosztów wykonania kondygnacji piwnic. 

Koszt 1 500 000 zł. Pomóż już dziś!

Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola poniższego formularza i klikniesz przycisk "Wpłać". Następnie zostaniesz przeniesiony do płatności internetowych.Płatność obsługiwana przez Tpay. Regulamin darowizn.

  • Dzięki wspaniałym Darczyńcom udało się zebrać 1 010 186,35 z 2 800 000 zł na #IIIetap budowy. Dziękujemy! 36,08% 36,08%

Tradycyjny przelew

Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP w Skoczowie

ul. Mickiewicza 36, 43-430 Skoczów

Tytuł wpłaty:
Darowizna – budowa domu

 

Numer konta:

 

BS w Skoczowie
63 8126 0007 0000 1531 2000 0010

Dane do przelewu z zagranicy:
IBAN: PL 63 8126 0007 0000 1531 2000 0010
SWIFT (BIC): POLUPLPR

PayPal

Wpłaty PLN

Wpłaty USD

Wpłaty EUR

Wpłaty CZK

Grześ jest prawdziwym artystą. Boguś uwielbia wyklejanki. Mateusz i Marek pięknie śpiewają. Każdy z nich z radością podzieli się swoim talentem – zapraszamy do licytowania ich twórczości.

#PłytaCegiełka

Ukazała się płyta z nagraniami pantomimicznych przedstawień Chłopców. Chłopcy włożyli w nie całe swoje serca. Zapraszamy do zamawiania! Zamawiając płytę wspierasz budowę #PrzestrzeńOpatrzności.

W ramach terapi zajęciowej, z pomocą opiekunów i wolontariuszy Chłopcy wykonują piękne gipsowe figurki bł. E. Bojanowskiego. W ten sposób rozpowszechniając kult swojego Patrona w roku 150 rocznicy jego śmierci i pomagają w budowie swojego domu!!!

#Ikona

Kopia Ikony „Bł. Edmund Bojanowski – opiekun chorych, starszych i dzieci”. Ręcznie wykonana na drewnie metodą Decoupage 15×20.

Imprimatur: Kuria Diecezjalna w Tarnowie OW-2.2/65/21

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności