Bł. Edmund

w Twoim domu

Otwórz się na #PrzestrzeńOpatrzności

Nasi chłopcy już wiedzą, że razem z naszymi kochanymi Darczyńcami budujemy dla nich nowy dom!!! Już nie mogą się na niego doczekać!!! Bardzo chcą pomóc więc razem znaleźliśmy na to pomysł!

Z okazji jubileuszu 150 rocznicy śmierci bł. Edmunda Bojanowskiego – naszego Założyciela – chłopcy na terapii zajęciowej wykonują jego gipsowe figurki. Wychodzą im prześlicznie! Teraz mogą one trafić również do Twojego domu!!! Wpłacając kwotę 45 zł. darowizny (lub więcej ) na budowę Przestrzeni Opatrzności – czyli domu dla 48 niepełnosprawnych chłopców ze Skoczowa, prześlemy Ci wykonaną „Made hand” figurkę Edmunda, która już zawsze będzie Ci przypominać, że również dzięki Tobie nasi chłopcy mają nowy dom!

 

Otwórz się na Przestrzeń Opatrzności.  Bł. Edmund w  Twoim Domu. Zaproś Go na szczególny rok Jubileuszowy – 150 rocznicy Jego śmierci .  W dniu beatyfikacji Jan Paweł II zaznaczył iż Bł. Edmund Bojanowski

zapisał się w pamięci ludzkiej jako «serdecznie dobry człowiek», który z miłości do Boga i do człowieka umiał skutecznie jednoczyć różne środowiska wokół dobra”/13.VI.1999 r./.

Dziś Bł. Edmund zaprasza wszystkich do zjednoczenia się wokół konkretnego dobra, jakim jest rozbudowa Przestrzeni Opatrzności dla naszych Chłopców w Skoczowie.

 

Postem i modlitwą budujemy #PrzestrzeńOpatrzności

Będziemy również wdzięczni za Twoją pomoc w postaci ofiarowanej modlitwy i/lub postu w intencji rozbudowy domu dla naszych chłopców. Opatrzność Boża nad nami czuwa. Mamy za co dziękować!!! Pomaga nam przecież tak wielu wspaniałych Darczyńców. Chcemy dla nich wypraszać potrzebne łaski. Chcemy modlić się, aby okazane przez nich dobro wróciło do nich ze zdwojoną siłą.

Mamy też o co prosić!!!

Dołącz do nas! Ruszamy 13 czerwca 2021. Post i modlitwa były motorem do wszelkich inicjatyw w życiu Bł. Edmunda Bojanowskiego. W roku 150 rocznicy Jego śmierci zapraszamy Cię do włączenia się do inicjatywy wspierania budowy Przestrzeni Opatrzności postem i modlitwą.  Dzięki naszym Darczyńcom i wielu wspaniałym ludziom nie tylko znieśmy mury nowego Domu dla naszych Chłopców lecz również wzmocnijmy je naszym postem i modlitwą.

Czekamy na Ciebie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i oczekuj naszej wiadomości.

 

.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności