„Drżenie radości spowija więc całe stworzenie,
które cieszy się niewypowiedzianą radością,
ponieważ Chrystus Zmartwychwstał …”
/Paweł Florencki/

Drodzy Sympatycy i Przyjaciele Przestrzeni Opatrzności!

 

Przed nami kolejna w naszym życiu Wielkanoc: czas niewypowiedzianej radości, która swe źródło ma w tajemnicy naszego Odkupienia. Kończy się czas Wielkiego Postu, a z nim czas dawania jałmużny na rzecz potrzebujących. Tak wiele dobra dzieje się w Przestrzeni Opatrzności, którym chcemy się z Wami podzielić i Bogu oddać chwałę, że tak hojnie nas obdarza swoją opieką i błogosławieństwem. Każdy dzień przynosi nam wiele darów, za które  dziękujemy Bogu i wszystkim Wam, którzy otaczacie dzieło rozbudowy Domu Pomocy Społecznej w Skoczowie.

Jesteście dla nas darem od Boga. Nasi Mieszkańcy bardzo czekają na nowy Dom. Dom, który powstaje dzięki dobroci tak wielu osób. Zmartwychwstałemu Chrystusowi w te Wielkie i Święte dni polecamy każdego i każdą z Was: Wasze troski, radości, każdy dzień i każde spotkanie. Wasze niepokoje o jutro i wdzięczność za błogosławieństwa, otrzymane każdego dnia ze zdrojów Bożej Opatrzności.

Obfitości łask od Zmartwychwstałego Chrystusa ślą gorące Serca naszych Podopiecznych ze Skoczowa!
W imieniu społeczności Przestrzeni Opatrzności – s. Honorata Klonowska

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności
%d bloggers like this: