Wraz z końcem stycznia zakończyliśmy zbiórkę na I etap budowy nowego Domu dla naszych Chłopców. WIELKA RADOŚĆ! Zebrana kwota 900 000 zł. pokryje koszt opracowaniu projektu budynku oraz wykonania jego fundamentów.

Dziękujemy wszystkim naszym kochanym Darczyńcom wspierających nas podczas kwest przy parafiach (od czerwca 2021 nasi Chłopcy tworzący grupę teatralną „Edmundi” występują i kwestują niemalże w każdą niedzielę), przez indywidualne wpłaty na konto i przez stronę internetową.

Bez Waszej pomocy nie przeżywalibyśmy teraz tak wielkiej radości! Zapewniamy Was o naszej modlitwie płynącej prosto z wdzięcznych serc. Wierzymy, że będziecie z nami do końca – do ostatniej cegły, płytki, lampy itd.

Z tą wielką radością czynimy wraz z Wami skok do II etapu akcji zbiórkowej. Na tym etapie będziemy zbierać pieniądze na wykonanie kondygnacji piwnic (630 m3). Wartość realizacji tego etapu to kwota  1 500 000,00 zł.

Etap ten nie był przewidziany w pierwotnym projekcie. Poddając projekt licznym konsultacją zostały jednak wprowadzone poprawki. Ze względu na te poprawki mamy pewne opóźnienia jednak dzięki tym zmianom Chłopcy będą mieli jeszcze lepsze warunki: dużą jadalnię, pomieszczenia do wydawania posiłków, dodatkowe magazyny oraz także garaż, w którym wierzymy, że będzie również funkcjonalny samochód.

Niebawem, na co z utęsknieniem czekamy, pojawi się wizualizacja Przestrzeni Opatrzności. Na wstępnych opracowaniach widzimy, że elewacja nowopowstającego budynku będzie nie tylko piękna, ale  również bardzo kosztowna…

Gdy wszystkie sprawy związane z uzyskaniem zgody zostaną sfinalizowane będą mogły wjechać koparki i ruszy wykopywanie i wylewanie fundamentów. Liczymy, że ten etap prac zostanie sfinalizowany najpóźniej w maju/czerwcu br.

Przed nami akcja związana z uporządkowaniem placu pod budowę, w tym wycinka drzew rosnących w obrębie miejsca, gdzie powstanie budynek.

Prosimy Was wszystkich o wsparcie naszych działań również modlitwą. Prosimy o powierzanie budowy nowego Domu dla Chłopców Bożej Opatrzności. Nasi chłopcy czekają i angażują się ze wszystkich sił, aby powstał Dom o którym marzą.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności